Klimatizace Gorenje TITAN

Díky vynikající energetické účinnosti je klimatizace TITAN jedním z nejlepších tepelných čerpadel. Dosahuje vysokých koeficientů účinnosti vytápění a chlazení. 

Energetická třída A +++ znamená až 50% úspor elektrické energie ve srovnání s klasickými klimatizacemi.

Kompaktní design

Kompaktní konstrukce klimatizace do menších rozměrů zajišťuje všechny výhody velkých! Jsou charakteristické tichým a hospodárným provozem. Nastavení je snadné - pomocí digitálního dálkového ovladače nebo uloženým přednastavením

Směrovače vzduchu

V režimu chlazení se směrovače vzduchu otáčejí proti směru hodinových ručiček, to znamená rovně. Studený vzduch je směrován pod strop tak, aby umožnil rychlé a rovnoměrné chlazení místnosti. Ve funkci vytápění míří směrovače dolů, což zajišťuje rychlý a rovnoměrný nárůst teploty

Automatický restart

V případě přerušení napájení se klimatizační zařízení znovu zapne a funkce automatický restart ji nastaví dle uložených přednastavení.

Wi-fi funkce

A+++ topení: SCOP ≥ 5,3

A+++ chlazení: SEER ≥ 9,0

Topení při venkovní teplotě až –30 °C.

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK A+++

Díky své energetické účinnosti při chlazení a topení je klimatizace TITAN v nejvyšší třídě energetické účinnosti A +++. Extrémně vysoké koeficienty překračují úroveň klimatizací a je klasifikován jako tepelné čerpadlo. Koeficient SCOP, který je vyšší než 5,1 a koeficient SEER, který je vyšší než 8,5 dokazuje výjimečný výkon a moderní technologii zařízení.

Automatické ovládání

Automatický režimu provozu klimatizace řídí optimální režim provozu během ohřevu, chlazení a odvlhčování pomocí snímače teploty.

Body sensor

Funkce automaticky upravuje činnost klimatizace na přítomnost lidí v místnosti. Když detekuje delší nepřítomnost osob, automaticky snižuje výkon klimatizace.

Noční režim

Funkce nočního režim umožňuje automatické zvýšení výkonu chlazení nebo snížení topného výkonu o 1 ° C během prvních dvou hodin provozu. Toto nastavení pak udržuje systém po dobu dalších 5 hodin, poté se automaticky vypne.

Ovládání Wi-Fi

Kromě klasického dálkového ovládání umožňuje klimatizace Gorenje Eco Super I-Inverter také snadnou obsluhu prostřednictvím bezplatného mobilní aplikace – doma, v práci, na dovolené, kdekoliv! Pro monitorování a změnu nastavení a pro zapnutí nebo vypnutí požadovaných funkcí je zapotřebí pouze bezdrátové připojení k internetu.

Při nákupu klimatizace obdržíte klíč USB, který vložíte do slotu na víku. Každý klíč má jedinečný kód QR, který zajišťuje úplnou bezpečnost, protože nastavení vaší klimatizace je přístupné pouze vám a vaší rodině. Zařízení je ovládáno (aktivace funkcí, nastavení teploty apod.) pomocí uživatelsky přívětivé aplikace NetHome+, kterou si můžete bezplatně stáhnout do vašeho smart zařízení (Google Play nebo App Store).

Produktový list klimatizace GORENJE TITAN

Kompletní přehled funkcí a technických parametrů klimatizace GORENJE TITAN v PDF katalogu.
Stáhnout v DPF