Klimatizace Gorenje REA

Hlavní výhodou invertorové technologie je inteligentní provoz klimatizace, která nastavuje svůj chladicí nebo topný výkon na aktuální teplotu v místnosti – udržuje stabilní teplotu pomocí regulace výkonu vytápění nebo chlazení, snížením tepelných ztrát způsobených přehřátím nebo nedostatečným ohřevem místností vzhledem k nastavené teplotě, což je častý problém klasických klimatizací, které se často zapínají a vypínají.

Kompaktní design

Kompaktní konstrukce klimatizace do menších rozměrů zajišťuje všechny výhody velkých! Jsou charakteristické tichým a hospodárným provozem. Nastavení je snadné - pomocí digitálního dálkového ovladače nebo uloženým přednastavením.

Směrovače vzduchu

V režimu chlazení se směrovače vzduchu otáčejí proti směru hodinových ručiček, to znamená rovně. Studený vzduch je směrován pod strop tak, aby umožnil rychlé a rovnoměrné chlazení místnosti. Ve funkci vytápění míří směrovače dolů, což zajišťuje rychlý a rovnoměrný nárůst teploty.

Automatický restart

V případě přerušení napájení se klimatizační zařízení znovu zapne a funkce automatický restart ji nastaví dle uložených přednastavení.

Invertorová technologie

funkce Self Clean

A+ topení: SCOP ≥ 4,0

A++ chlazení: SEER ≥ 7,1

Self clean

Funkce autonomního čištění

Po dokončení režimu chlazení zapněte funkci Self Clean. Vysuší výparník ve vnitřní jednotce klimatizace 

a připraví jej pro další provoz. To zabraňuje růstu plísní a nepříjemnému zápachu v klimatizaci. Doporučujeme pravidelnou aktivaci (týdenní / 14 dní).

Turbo ovládání

Zrychlená funkce umožňuje dosažení přednastavené teploty co nejrychleji.

LED displej

Na displeji LED klimatizace se zobrazí vaše nastavení tak, aby byla operace vždy čitelná.

Noční režim

Funkce nočního režim umožňuje automatické zvýšení výkonu chlazení nebo snížení topného výkonu o 1 ° C během prvních dvou hodin provozu. Toto nastavení pak udržuje systém po dobu dalších 5 hodin, poté se automaticky vypne.

Produktový list klimatizace GORENJE REA

Kompletní přehled funkcí a technických parametrů klimatizace GORENJE REA v PDF katalogu.
Stáhnout v DPF