Klimatizace Gorenje PANDORA

Hlavní výhodou je inteligentní provoz klimatizace, který nastavuje svůj chladicí nebo topný výkon na aktuální teplotu v místnosti – usiluje o udržení stabilní teploty optimální regulací výkonu vytápění nebo chlazení, což snižuje tepelné ztráty způsobené přehřátím nebo podhříváním prostorů vzhledem k nastavené teplotě.

Energetická třída A, A + a A ++

Koeficient SEER pro chlazení a SCOP u topení ukazují poměr vstupu elektřiny a získaného chladiva nebo vytápění při různých podmínkách. Koef převodovkám of SEER vyšší než 5,1 a vyšším, než SCOP 3.4 prostředky uvádějí Klimatizátory DC měniče do energetické třídy koef převodovkám faktoru SEER vyšší než 5,6 a vyšší než SCOP 4 spočívá v umístění klimatizační jednotky Super DC invertor Energetická třída A + . Koefi cient SEER vyšší než 6.1 znamená klasifikaci klimatizačních jednotek v režimu chlazení ve třídě A ++.

Automatické ovládání

Automatický režimu provozu klimatizace řídí optimální režim provozu během ohřevu, chlazení a odvlhčování pomocí snímače teploty.

Tichý provoz

Konstrukce a výběr nejlepších materiálů pro jednotlivé části klimatizačního systému, zejména výměníku tepla, ventilátoru a klapky, umožňují dostatečný průtok vzduchu zařízením i při nižší rychlosti. Nižší rychlost ventilace ventilátoru přímo umožňuje klidnější provoz klimatizace.

Wi-fi funkce

A+ topení: SCOP ≥ 4,0

A++ chlazení: SEER ≥ 6,4

Invertorová technologie

Ohřívání skříně kompresoru

Venkovní jednotka má vestavěný ohřívač, který zabraňuje tvorbě kondenzátu, chrání sběrnou nádrž před zamrznutím a zlepšuje celkový výkon. Ohřívač zajistí účinnost klimatizace i v náročných podmínkách a zajišťuje vysokou účinnost (SCOP).

Turbo ovládání

Zrychlená funkce umožňuje dosažení přednastavené teploty co nejrychleji.

LED displej

Na displeji LED klimatizace se zobrazí vaše nastavení tak, aby byla operace vždy čitelná.

Noční režim

Funkce nočního režim umožňuje automatické zvýšení výkonu chlazení nebo snížení topného výkonu o 1 ° C během prvních dvou hodin provozu. Toto nastavení pak udržuje systém po dobu dalších 5 hodin, poté se automaticky vypne.

Ovládání Wi-Fi

Kromě klasického dálkového ovládání umožňuje klimatizace Gorenje Eco Super I-Inverter také snadnou obsluhu prostřednictvím bezplatného mobilní aplikace – doma, v práci, na dovolené, kdekoliv! Pro monitorování a změnu nastavení a pro zapnutí nebo vypnutí požadovaných funkcí je zapotřebí pouze bezdrátové připojení k internetu.

Při nákupu klimatizace obdržíte klíč USB, který vložíte do slotu na víku. Každý klíč má jedinečný kód QR, který zajišťuje úplnou bezpečnost, protože nastavení vaší klimatizace je přístupné pouze vám a vaší rodině. Zařízení je ovládáno (aktivace funkcí, nastavení teploty apod.) pomocí uživatelsky přívětivé aplikace NetHome+, kterou si můžete bezplatně stáhnout do vašeho smart zařízení (Google Play nebo App Store).

Produktový list klimatizace GORENJE PANDORA

Kompletní přehled funkcí a technických parametrů klimatizace GORENJE PANDORA v PDF katalogu.
Stáhnout v DPF