Klimatizace Gorenje

Vlastnosti klimatizačních jednotek GORENJE

Invertorová technologie

Velké úspory energie: až 40% v porovnání s klasickými klimatizacemi, díky adaptaci výkonu skutečným potřebám.

Automatické čištění

Po dokončení operace v režimu chlazení samočistící funkce automaticky vysuší výměník tepla ve vnitřní jednotce a připraví jej pro další operaci. To zabraňuje tvorbě plísní a nepříjemnému zápachu.

Energetická třída

Využití klimatizačních jednotek Gorenje je v souladu s požadavky Evropské směrnice. To znamená vysokou energetickou účinnost spotřebiče a nízkou spotřebu energie.

Body sensor

Funkce automaticky upravuje činnost klimatizace na přítomnost lidí v místnosti. Když detekuje delší nepřítomnost osob, automaticky snižuje výkon klimatizace.

Následujte mě

V případě aktivace funkce převezme dálkové ovládání úlohu pokojového termostatu. Klimatizace tak reguluje teplotu v místnosti podle teploty v místě, kde je umístěn dálkový ovladač.

Ovládání Wi-Fi

Kromě klasického dálkového ovládání umožňuje klimatizace Gorenje Eco Super I-Inverter také snadnou obsluhu prostřednictvím bezplatného mobilní aplikace - doma, v práci, na dovolené, kdekoliv! Pro monitorování a změnu nastavení a pro zapnutí nebo vypnutí požadovaných funkcí je zapotřebí pouze bezdrátové připojení k internetu.

HEPA filtr s vysokou hustotou

Extrémně účinný filtr HEPA, který ve srovnání s klasickými filtry z místnosti zachytí až 80% více prachových částic, pro ještě čerstvější a čistší vzduch.

LED displej

Na LED displeji klimatizace se přehledně zobrazí vaše nastavení.

Pouze 1W v pohotovostním režimu

V pohotovostním režimu automaticky spustí klimatizace režim úspory energie. Namísto 5W se v tomto režimu používá pouze 1W za hodinu, což znamená až 80% úsporu energie.

Směrovače vzduchu

V režimu chlazení se směrovače vzduchu otáčejí proti směru hodinových ručiček, to znamená rovně. Studený vzduch je směrován pod strop tak, aby umožnil rychlé a rovnoměrné chlazení místnosti. Ve funkci vytápění míří směrovače dolů, což zajišťuje rychlý a rovnoměrný nárůst teploty.

Ochrana proti studenému vzduchu

Funkce, která zabraňuje okamžitému chlazení studeného vzduchu při zapnutém režimu topení, protože rychlost ventilátoru je nastavena na teplotu výparníku. Poskytuje více pohodlí a příjemnější pocit, když jste v místnosti.